Avcılar Baxi Klima Servisi

Müşterilerimizin Baxi klima servis ihtiyaçlarını karşılayabilen resmi belgeli, faturalı, sertifikalı sadece İstanbul'da hizmet veren klima servisi olmaktan gurur duyuyoruz. Amacımız, olağanüstü müşteri hizmetleri ile birlikte kaliteli ve uygun bütçe dahilinde en yüksek kalitede klima onarım ve klima bakım klima montaj hizmetleri sunmaktır. Zamanın ve maliyetin çok önemli olduğunu anlıyoruz, bu nedenle müşterilerimizin beklentilerinin ötesine geçmeye çalışıyoruz.

Baxi klima servisi hizmetlerimiz kapsamında, her model Baxi klima için:
  • Klima Montajı
  • Klima Sökümü
  • Klima Bakımı Temizliği
  • Klima Tamir Onarım Parça Değişimi
  • Klima Gaz Dolumu
  • Klima Yer Değiştirme

Baxi Klima Bakımı

Klimalarınızı alıp kullanmaya başlamak ve bir daha onu bir kenarda unutmak size büyük zaralar getirebilir. Unutmayın ki klima çalıştığı anlar içinde büyük eforlar sağlıyor ev dolayısı ile de daha fazla yıpranma süreci yaşıyor. Klimalarınız için hem önerilen hem de denedikçe öğrenebileceğiniz bakımlarınızı asla aksatmamanız gerektiğini unutmayın. Yılda bir kez yaptıracağınız klima bakımı ile hem cihazlarınız çok daha iyi soğutup ısıtacak hem de daha az hasar çıkararak, sizi hem gereksiz büyük masraflara hem de en olmadık anlarda klimasız bıraktırmayacaktır.

Baxi Klima Onarım

Klima alırken markasına ve modeline çok dikkat ettiğimiz gibi klimalarımızın tamir ve onarımındada alanında uzman servisleri tercih ederek cihazınızın kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.Son model teknik test cihazlarıyla klimalardaki arızaları gidermekteyiz. Sahip olduğumuz bu donanımları, eğitimli kadromuzla birleştirerek, sizlerin ihtiyaçlarını daha iyi analiz ediyor ve en doğru zamanda, en uygun çözümü üretiyoruz.

Kayhan